Designer Foyer Living Room Ceiling Light Fixture Stylish Spiral Crystal Chandelier for Hotel Entrance
Note:
* Please note that the lamp comes in separate parts and will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will handle it immediately. We are committed to providing the best service for every customer.
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals, stainless steel |
| Wire Length: | Adjustable, 118.1" Maximum |
| Light Source: | LED Bulbs |
| Bulb Included or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation Area: | 15㎡-45㎡ |
| Hanging Method: | Ceiling |
| Warranty: | 3 years, 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns















Designer Foyer Living Room Ceiling Light Fixture Stylish Spiral Crystal Chandelier for Hotel Entrance
Designer Foyer Living Room Ceiling Light Fixture Stylish Spiral Crystal Chandelier for Hotel Entrance
Note:
* Please note that the lamp comes in separate parts and will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will handle it immediately. We are committed to providing the best service for every customer.
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals, stainless steel |
| Wire Length: | Adjustable, 118.1" Maximum |
| Light Source: | LED Bulbs |
| Bulb Included or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation Area: | 15㎡-45㎡ |
| Hanging Method: | Ceiling |
| Warranty: | 3 years, 90 days no reason to return |
Original: $4,599.00
-70%$4,599.00
$1,379.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Note:
* Please note that the lamp comes in separate parts and will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will handle it immediately. We are committed to providing the best service for every customer.
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals, stainless steel |
| Wire Length: | Adjustable, 118.1" Maximum |
| Light Source: | LED Bulbs |
| Bulb Included or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation Area: | 15㎡-45㎡ |
| Hanging Method: | Ceiling |
| Warranty: | 3 years, 90 days no reason to return |























