Luxury Royal Rectangular CanMLe Crystal Chandelier for Dining Room/Kitchen Island
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Metal |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | E14 |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Luxury Royal Rectangular CanMLe Crystal Chandelier for Dining Room/Kitchen Island
Luxury Royal Rectangular CanMLe Crystal Chandelier for Dining Room/Kitchen Island
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Metal |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | E14 |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Metal |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | E14 |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |























