✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Crystal Stone Bedside Suspension Pendant Light
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystal, Metal |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style? | ?Modern |
| Light Source | LED(Included) |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15©O-40©O |
| Fixture Shape | Linear |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Dining Room |
| Hanging Method | Wire |
| Wire Length? | Adjustable ,?1600mm?(Support customization) |
| Warranty | 3?Years, 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Crystal Stone Bedside Suspension Pendant Light
Crystal Stone Bedside Suspension Pendant Light
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystal, Metal |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style? | ?Modern |
| Light Source | LED(Included) |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15©O-40©O |
| Fixture Shape | Linear |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Dining Room |
| Hanging Method | Wire |
| Wire Length? | Adjustable ,?1600mm?(Support customization) |
| Warranty | 3?Years, 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
$194.10
Original: $646.99
-70%Crystal Stone Bedside Suspension Pendant Light—
$646.99
$194.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystal, Metal |
| Light Fixture Form | Chandelier |
| Style? | ?Modern |
| Light Source | LED(Included) |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Light Direction | Ambient |
| Irradiation Area | 15©O-40©O |
| Fixture Shape | Linear |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Specific Uses |
Decoration |
| Application Scenario | Living Room/Dining Room |
| Hanging Method | Wire |
| Wire Length? | Adjustable ,?1600mm?(Support customization) |
| Warranty | 3?Years, 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |




















