✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Affordable New French Style Branch Crystal Chandelier Crystal Leaves Ceiling Light Fixture
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals |
| Wire Length: | Adjustable 118.1" Maximum (Support customization) |
| Light Source: | G9 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Wattage | 5 |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | 15©O-40©O |
| Fixture Shape | Rectangle, Round |
| Hanging Method | Steel Wire |
| Warranty | 2 Years, |
| Country of Origin | China |
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and aluminum. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Affordable New French Style Branch Crystal Chandelier Crystal Leaves Ceiling Light Fixture
Affordable New French Style Branch Crystal Chandelier Crystal Leaves Ceiling Light Fixture
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals |
| Wire Length: | Adjustable 118.1" Maximum (Support customization) |
| Light Source: | G9 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Wattage | 5 |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | 15©O-40©O |
| Fixture Shape | Rectangle, Round |
| Hanging Method | Steel Wire |
| Warranty | 2 Years, |
| Country of Origin | China |
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and aluminum. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
$270.90
Original: $902.99
-70%Affordable New French Style Branch Crystal Chandelier Crystal Leaves Ceiling Light Fixture—
$902.99
$270.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals |
| Wire Length: | Adjustable 118.1" Maximum (Support customization) |
| Light Source: | G9 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Wattage | 5 |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | 15©O-40©O |
| Fixture Shape | Rectangle, Round |
| Hanging Method | Steel Wire |
| Warranty | 2 Years, |
| Country of Origin | China |
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and aluminum. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.




















