Designer Foyer Living Room Ceiling Light Fixture Stylish Spiral Crystal Chandelier For Hotel Entrance
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and?stainless steel. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the size of the chandelier?before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*?Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.

Product Details:
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,stainless steel |
| Wire Length: | Adjustable , 118.1" Maximum (Support customization) |
| Light Source: | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area: | 15©O-45©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 2Year 60 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Designer Foyer Living Room Ceiling Light Fixture Stylish Spiral Crystal Chandelier For Hotel Entrance
Designer Foyer Living Room Ceiling Light Fixture Stylish Spiral Crystal Chandelier For Hotel Entrance
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and?stainless steel. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the size of the chandelier?before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*?Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.

Product Details:
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,stainless steel |
| Wire Length: | Adjustable , 118.1" Maximum (Support customization) |
| Light Source: | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area: | 15©O-45©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 2Year 60 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Original: $4,918.99
-70%$4,918.99
$1,475.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and?stainless steel. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the size of the chandelier?before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*?Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.

Product Details:
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,stainless steel |
| Wire Length: | Adjustable , 118.1" Maximum (Support customization) |
| Light Source: | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area: | 15©O-45©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 2Year 60 days no reason to return |
| Country of Origin | China |





















