✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Extra Large Luxury Spiral Crystal Chandelier in Gold Finish
- The size shown in the picture is 64 Lights/D39.4"*H165.35".
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystals, metal |
| Chain Length: | Chain Adjustable |
| Light Source: | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Color Temperature: | 3000K |
| Fixture Shape | Spiral |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Extra Large Luxury Spiral Crystal Chandelier in Gold Finish
Extra Large Luxury Spiral Crystal Chandelier in Gold Finish
- The size shown in the picture is 64 Lights/D39.4"*H165.35".
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystals, metal |
| Chain Length: | Chain Adjustable |
| Light Source: | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Color Temperature: | 3000K |
| Fixture Shape | Spiral |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years |
| Country of Origin | China |
$3,793.99
Extra Large Luxury Spiral Crystal Chandelier in Gold Finish—
$3,793.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- The size shown in the picture is 64 Lights/D39.4"*H165.35".
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystals, metal |
| Chain Length: | Chain Adjustable |
| Light Source: | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Color Temperature: | 3000K |
| Fixture Shape | Spiral |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years |
| Country of Origin | China |





















