Luxury Large Multi CanMLes Chandelier Islam Crystal Ceiling Lighting Fixture For Living Room/ Hall Decoration
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and metal. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the?size of the chandelier?before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*?Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.?

Product Details:
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,?metal |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 15©O-55©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3?Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Luxury Large Multi CanMLes Chandelier Islam Crystal Ceiling Lighting Fixture For Living Room/ Hall Decoration
Luxury Large Multi CanMLes Chandelier Islam Crystal Ceiling Lighting Fixture For Living Room/ Hall Decoration
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and metal. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the?size of the chandelier?before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*?Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.?

Product Details:
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,?metal |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 15©O-55©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3?Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and metal. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the?size of the chandelier?before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*?Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.?

Product Details:
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,?metal |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 15©O-55©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3?Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |





















