Crystal Raindrop Tiers Floating Chandelier For Foyer/Entryway/Staircase
Note:
* Please note that the lamp comes in separate parts and will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will handle it immediately. We are committed to providing the best service for every customer.
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals, Stainless Steel |
| Style: | Modern |
| Light Source: | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation Area: | 10㎡-35㎡ |
| Hanging Method: | Ceiling |
| Warranty: | 3 years, 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Crystal Raindrop Tiers Floating Chandelier For Foyer/Entryway/Staircase
Crystal Raindrop Tiers Floating Chandelier For Foyer/Entryway/Staircase
Note:
* Please note that the lamp comes in separate parts and will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will handle it immediately. We are committed to providing the best service for every customer.
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals, Stainless Steel |
| Style: | Modern |
| Light Source: | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation Area: | 10㎡-35㎡ |
| Hanging Method: | Ceiling |
| Warranty: | 3 years, 90 days no reason to return |
Original: $1,099.00
-70%$1,099.00
$329.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Note:
* Please note that the lamp comes in separate parts and will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will handle it immediately. We are committed to providing the best service for every customer.
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals, Stainless Steel |
| Style: | Modern |
| Light Source: | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation Area: | 10㎡-35㎡ |
| Hanging Method: | Ceiling |
| Warranty: | 3 years, 90 days no reason to return |






















