Light Luxury Round/Rectangular Clear Crystal Chandelier in Champagne Gold/Chrome Finish for Living/Dining Room/Bedroom
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal , Metal |
| Light Source: | E14 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | Over 35㎡ |
| Fixture Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Wires/Chain(Adjustable) |
| Warranty | 3 Years , 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




















Light Luxury Round/Rectangular Clear Crystal Chandelier in Champagne Gold/Chrome Finish for Living/Dining Room/Bedroom
Light Luxury Round/Rectangular Clear Crystal Chandelier in Champagne Gold/Chrome Finish for Living/Dining Room/Bedroom
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal , Metal |
| Light Source: | E14 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | Over 35㎡ |
| Fixture Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Wires/Chain(Adjustable) |
| Warranty | 3 Years , 90 days no reason to return |
Original: $859.00
-70%$859.00
$257.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal , Metal |
| Light Source: | E14 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | Over 35㎡ |
| Fixture Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Wires/Chain(Adjustable) |
| Warranty | 3 Years , 90 days no reason to return |






















