New Light Luxury Crystal Rings Chandelier with Butterfly for Living/Dining Room/ Bedroom
The 2023 New Light Luxury Crystal Rings Chandelier is a modern and luxurious addition to any living or dining room. With its high-quality crystals, intricate crisscrossed circles, and eye-catching sparkle, it adds an ambiance of beauty to the room. Perfect for a chic statement piece that won't go unnoticed.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal, Metal |
| Wire Length:? | Adjustable? |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area:? | 10©O-30©O |
| Fixture Shape | Round? |
| Hanging Method | Chain |
| Warranty | 3?Years,?90?days no reason to return |
| Style |
Modern |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

New Light Luxury Crystal Rings Chandelier with Butterfly for Living/Dining Room/ Bedroom
New Light Luxury Crystal Rings Chandelier with Butterfly for Living/Dining Room/ Bedroom
The 2023 New Light Luxury Crystal Rings Chandelier is a modern and luxurious addition to any living or dining room. With its high-quality crystals, intricate crisscrossed circles, and eye-catching sparkle, it adds an ambiance of beauty to the room. Perfect for a chic statement piece that won't go unnoticed.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal, Metal |
| Wire Length:? | Adjustable? |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area:? | 10©O-30©O |
| Fixture Shape | Round? |
| Hanging Method | Chain |
| Warranty | 3?Years,?90?days no reason to return |
| Style |
Modern |
| Country of Origin | China |
Original: $1,148.99
-70%$1,148.99
$344.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The 2023 New Light Luxury Crystal Rings Chandelier is a modern and luxurious addition to any living or dining room. With its high-quality crystals, intricate crisscrossed circles, and eye-catching sparkle, it adds an ambiance of beauty to the room. Perfect for a chic statement piece that won't go unnoticed.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal, Metal |
| Wire Length:? | Adjustable? |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area:? | 10©O-30©O |
| Fixture Shape | Round? |
| Hanging Method | Chain |
| Warranty | 3?Years,?90?days no reason to return |
| Style |
Modern |
| Country of Origin | China |
















