Art Design Creative Ceramic Mangolia Ring/Linear Chandelier for Bedroom/Living Room/Dining Room/Kitchen Island
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal, Brass, Ceramic |
| Chain Length: | Chain Adjustable 118.1" |
| Light Source: | G4 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable:? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | Over 35©O |
| Fixture Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Art Design Creative Ceramic Mangolia Ring/Linear Chandelier for Bedroom/Living Room/Dining Room/Kitchen Island
Art Design Creative Ceramic Mangolia Ring/Linear Chandelier for Bedroom/Living Room/Dining Room/Kitchen Island
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal, Brass, Ceramic |
| Chain Length: | Chain Adjustable 118.1" |
| Light Source: | G4 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable:? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | Over 35©O |
| Fixture Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal, Brass, Ceramic |
| Chain Length: | Chain Adjustable 118.1" |
| Light Source: | G4 |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable:? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | Over 35©O |
| Fixture Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
















