Custom Creative Art Design Lanterns Glass Floating Chandelier for Staircase/Foyer/Villa/Living room
Upgrade your space with our Custom Creative Art Design Lanterns Glass Floating Chandelier. Perfect for your Staircase, Foyer, Villa, or Living Room, this unique piece will elevate any room's aesthetic. With our custom designs, you'll experience a one-of-a-kind lighting experience that will impress any guest.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: |
?Glass |
| Wire Length:? | Adjustable 118.1"(Support Customized) |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | NO |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Canopy | NO(If required,contact us) |
| Irradiation area:? | 15©O-35©O |
| Fixture Shape | Lantern |
| Hanging Method | Wire |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Custom Creative Art Design Lanterns Glass Floating Chandelier for Staircase/Foyer/Villa/Living room
Custom Creative Art Design Lanterns Glass Floating Chandelier for Staircase/Foyer/Villa/Living room
Upgrade your space with our Custom Creative Art Design Lanterns Glass Floating Chandelier. Perfect for your Staircase, Foyer, Villa, or Living Room, this unique piece will elevate any room's aesthetic. With our custom designs, you'll experience a one-of-a-kind lighting experience that will impress any guest.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: |
?Glass |
| Wire Length:? | Adjustable 118.1"(Support Customized) |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | NO |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Canopy | NO(If required,contact us) |
| Irradiation area:? | 15©O-35©O |
| Fixture Shape | Lantern |
| Hanging Method | Wire |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Original: $2,107.99
-70%$2,107.99
$632.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Upgrade your space with our Custom Creative Art Design Lanterns Glass Floating Chandelier. Perfect for your Staircase, Foyer, Villa, or Living Room, this unique piece will elevate any room's aesthetic. With our custom designs, you'll experience a one-of-a-kind lighting experience that will impress any guest.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: |
?Glass |
| Wire Length:? | Adjustable 118.1"(Support Customized) |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | NO |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Canopy | NO(If required,contact us) |
| Irradiation area:? | 15©O-35©O |
| Fixture Shape | Lantern |
| Hanging Method | Wire |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
















