Customized Luxury Leaf Crystal Chandelier For Hotel/Nail Salon
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: |
?Glass,Metal |
| Wire Length: | Adjustable 78"(Support Customized) |
| Light Source: | LED |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | 20©O-50©O |
| Fixture Shape |
leaf |
| Hanging Method | Steel Wire |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Customized Luxury Leaf Crystal Chandelier For Hotel/Nail Salon
Customized Luxury Leaf Crystal Chandelier For Hotel/Nail Salon
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: |
?Glass,Metal |
| Wire Length: | Adjustable 78"(Support Customized) |
| Light Source: | LED |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | 20©O-50©O |
| Fixture Shape |
leaf |
| Hanging Method | Steel Wire |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
Original: $2,990.99
-70%$2,990.99
$897.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage: | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: |
?Glass,Metal |
| Wire Length: | Adjustable 78"(Support Customized) |
| Light Source: | LED |
| Bulb Included Or Not: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area: | 20©O-50©O |
| Fixture Shape |
leaf |
| Hanging Method | Steel Wire |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
















