Fashion Star Shaped Chandelier Crystal Ceiling Light Fixture For Small Living Room/ Bedroom
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and stainless steel. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the size of the chandelier before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.

Product Details:
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,?stainless steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable , 78.7" Maximum (Support customization) |
| Light Source:? | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 15©O-35©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


















Fashion Star Shaped Chandelier Crystal Ceiling Light Fixture For Small Living Room/ Bedroom
Fashion Star Shaped Chandelier Crystal Ceiling Light Fixture For Small Living Room/ Bedroom
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and stainless steel. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the size of the chandelier before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.

Product Details:
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,?stainless steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable , 78.7" Maximum (Support customization) |
| Light Source:? | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 15©O-35©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Original: $1,288.00
-70%$1,288.00
$386.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The whole light body is made of high-quality K9 crystal and stainless steel. It is designed into a luxury modern style. It is absolutely stunning no matter light turns on or not.
Note:
* Please check the size of the chandelier before ordering, just to ensure that it will be suitable for your room.
*Please note that the lamp comes in separate parts will need basic assembly, and professionals would be highly recommended.
* If you receive unqualified or damaged products, please contact us timely and we will hanMLe it immediately. We are committed to provide the best service for every customer.

Product Details:
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | K9 Crystals,?stainless steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable , 78.7" Maximum (Support customization) |
| Light Source:? | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 15©O-35©O |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
















