Light Luxury 5-Tier Round Pink/Blue Crystal Chandelier for Living Room/Bedrom
This Light Luxury 5-Tier Round Chandelier blends blue/pink crystals with clear crystals to create a whimsical and dazzling effect. It is crafted with high-quality crystals and consists of regular circles that exude modernity. This chandelier is perfect for living rooms, bedrooms, hallways, and entryways, creating a stunning visual focal point and adding a modern touch to any home decor.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystals,?Iron |
| Chain Length:? | Chain Adjustable£¨78.7¡°£© |
| Light Source:? | E14 LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 8©O-15©O |
| Hanging Method | Chain |
| Warranty | 3?Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Light Luxury 5-Tier Round Pink/Blue Crystal Chandelier for Living Room/Bedrom
Light Luxury 5-Tier Round Pink/Blue Crystal Chandelier for Living Room/Bedrom
This Light Luxury 5-Tier Round Chandelier blends blue/pink crystals with clear crystals to create a whimsical and dazzling effect. It is crafted with high-quality crystals and consists of regular circles that exude modernity. This chandelier is perfect for living rooms, bedrooms, hallways, and entryways, creating a stunning visual focal point and adding a modern touch to any home decor.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystals,?Iron |
| Chain Length:? | Chain Adjustable£¨78.7¡°£© |
| Light Source:? | E14 LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 8©O-15©O |
| Hanging Method | Chain |
| Warranty | 3?Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
Original: $1,608.99
-70%$1,608.99
$482.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Light Luxury 5-Tier Round Chandelier blends blue/pink crystals with clear crystals to create a whimsical and dazzling effect. It is crafted with high-quality crystals and consists of regular circles that exude modernity. This chandelier is perfect for living rooms, bedrooms, hallways, and entryways, creating a stunning visual focal point and adding a modern touch to any home decor.
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystals,?Iron |
| Chain Length:? | Chain Adjustable£¨78.7¡°£© |
| Light Source:? | E14 LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable: | Yes |
| Irradiation area:? | 8©O-15©O |
| Hanging Method | Chain |
| Warranty | 3?Years??,? 90 days no reason to return |
| Country of Origin | China |
















