✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Luxury Spiral Crystal Chandelier For Foyer / Staircase
Add a?luxury touch to your staircase .The high-quality crystal pieces are formed into a wave shape, allowing a perfect balance of air and light.
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystals, metal |
| Chain Length | Chain Adjustable |
| Light Source | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area | Over 35©O |
| Fixture Shape | Spiral |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Luxury Spiral Crystal Chandelier For Foyer / Staircase
Luxury Spiral Crystal Chandelier For Foyer / Staircase
Add a?luxury touch to your staircase .The high-quality crystal pieces are formed into a wave shape, allowing a perfect balance of air and light.
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystals, metal |
| Chain Length | Chain Adjustable |
| Light Source | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area | Over 35©O |
| Fixture Shape | Spiral |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
$2,988.99
Luxury Spiral Crystal Chandelier For Foyer / Staircase—
$2,988.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a?luxury touch to your staircase .The high-quality crystal pieces are formed into a wave shape, allowing a perfect balance of air and light.
| Voltage | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material | Crystals, metal |
| Chain Length | Chain Adjustable |
| Light Source | LED Bulb, E14 |
| Bulb Included Or Not | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable | Yes |
| Irradiation area | Over 35©O |
| Fixture Shape | Spiral |
| Hanging Method | Ceiling |
| Warranty | 3 Years, 90 days no reason to return |
















