Modern Light Luxury 1/2-Tier Round/Rectangular Crystal Chandelier In Champagne Gold Finish for Living Room/Dining Room/Bedroom
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Stainless Steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable?118.1" |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Modern Light Luxury 1/2-Tier Round/Rectangular Crystal Chandelier In Champagne Gold Finish for Living Room/Dining Room/Bedroom
Modern Light Luxury 1/2-Tier Round/Rectangular Crystal Chandelier In Champagne Gold Finish for Living Room/Dining Room/Bedroom
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Stainless Steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable?118.1" |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Stainless Steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable?118.1" |
| Light Source:? | LED |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered/Round/Rectangle |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
















