New Luxury Creative Multi-tiered Crystal Chandelier in Champagne Gold Finish for Living/Dining Room/Staircase/Foyer
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Stainless Steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | G9 |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


New Luxury Creative Multi-tiered Crystal Chandelier in Champagne Gold Finish for Living/Dining Room/Staircase/Foyer
New Luxury Creative Multi-tiered Crystal Chandelier in Champagne Gold Finish for Living/Dining Room/Staircase/Foyer
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Stainless Steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | G9 |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage:? | 110V-120V/ 220V-240V |
| Material: | Crystal?,?Stainless Steel |
| Chain Length:? | Chain Adjustable 78.7" |
| Light Source:? | G9 |
| Bulb Included Or Not:? | Yes |
| Dimmable:?? | Yes |
| Sloped Ceiling Adaptable? | Yes? |
| Irradiation area:? | Over 35©O |
| Fixture?Style | Tiered |
| Hanging Method | Hanging |
| Warranty | 3 Years??,? 90 days no reason to return |
















